Łabędź-Gryfhurt - strona oficjalna

Sponsor Główny

GryfHurt

A-klasa » Szczecin III

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Stadion

Boisko jest własnością Gminy Widuchowa. Znajduje się przy Ul. Tatrzańskiej 11a
w Widuchowej.
Oto dane dotyczące stadionu:Długość boiska 100m, szerokość 62,5m.

Bramka i strona północna: Odległość słupków od chorągiewki narożnikowej 27,5m. Odległość słupków od siebie na ziemi 7,32m, pod poprzeczką 7,32m. Słupki 80mm, grubość okrągłe, poprzeczka 80mm. Wysokość bramki od spodu poprzeczki 2,44m.na środku bramki 2,44m.

Druga bramka i strona południowa: Odległość słupków od chorągiewki narożnikowej 27,5m. Odległość słupków od siebie na ziemi 7,32m, pod poprzeczką 7,32m. Słupki 80mm, grubość okrągłe, poprzeczka 80mm. Wysokość bramki od spodu poprzeczki 2,44m. na środku bramki 2,44m.

Siatki: rodzaj i ich stan stilonowe / dobre, nawierzchnia boiska trawiasta. Ogrodzenie boiska (rodzaj i odległość ogrodzenia od boiska) siatka 5m.

Ilość, rodzaj i stan szatni: st. Bardzo dobry. Pomieszczenie dla sędziego: osobne. Woda do mycia (ciepła, zimna, wodociąg, natryski, miednica)

Trybuna: Otwarta. Ilość miejsc: siedzących 300. Boisko znajduje się na przedmieściu, dojazd PKS z Gryfina.

Kilka zdjęć:

Stadion KS Łabedź Stadion KS Łabedź Stadion KS Łabedź Stadion KS Łabedź Stadion KS Łabedź Stadion KS Łabedź Stadion KS Łabedź Stadion KS Łabedź

Stadion KS Łabedź

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

brak zdjęć